• Nasz profil

• Witamy w Przedszkolu 331

• Przedszkole nr 331 "U Słonia Szczęściarza" to miejsce w którym ponad setka dzieci codziennie spędza czas na wspólnych zabawach służących odkrywaniu małych i dużych tajemnic otaczającego świata.

To tutaj dzieci uczą się podstawowych zasad współistnienia z rówieśnikami, partnerstwa, tolerancji, ale też asertywności i samodzielności. Tu doświadczają pierwszych przyjaźni i konfliktów z rówieśnikami. Uczą się jak wyrażać swoje emocje w sposób nie krzywdzący innych. Wspierane przez cały personel oraz bajkową postać Słonia Szczęściarza odkrywają swoje talenty i pokonują słabości.

Dzieci w naszym przedszkolu realizują najważniejsze zadanie dzieciństwa – bawią się i dzięki temu są szczęśliwe.